Vetracie systémy

Vetranie na základe potreby, ktoré SIEGENIA-AUBI pohodlne a s istotou zaistila premysleným kovaním, prebieha oknami. Pomocou vetracích prístrojov prebieha potom vetranie základné, ktoré nám vytvára príjemnú izbovú klímu a chráni pred poveternostnými vplyvmi.

Na tomto mieste nájdete podrobné informácie o moderných izbových vetrákoch a ďalšie informácie k téme vetrania.

Vetranie so systémom
 zdravo
 bezpečne
 úsporne.

Okenné vetráky
Rozsiahly program inovačných vetracích prístrojov pre vstavanie do okna alebo pod parapet. Rôzne výkonnostné stupne a rozličné prídavné funkcie ako súčasné privetrávanie a odvetrávanie, tlmenie hluku a spätné získavanie tepla garantujú ideálne riešenie pre najrôznejšie oblasti použitia.


Vetráky do zimných záhrad
Ponúkame premyslený koncept k riadeniu zimných záhrad. K tomu patrí okrem výkonných privetrávacích a odvetrávacích prístrojov taktiež komfortne obslužná riadiaca jednotka. Riadiace moduly pre okná a markízy umožňujú optimálne nastavenie všetkých prístrojov i behom neprítomnosti majiteľa zimnej záhrady.


Nástenné vetráky
Nástenné vetráky - riešenie smerom k budúcnosti. Nástenné vetráky rôznych výkonnostných stupňov a prídavných funkcií so súčasným privetrávaním a odvetrávaním, so spätným získavaním tepla, tlmením hluku a filtráciou vzduchu. Pre svoju jednoduchú montáž sú vhodné aj k dodatočnej inštalácii.


Vetracie mriežky
Rozsiahly a na varianty bohatý program kruhových, oválnych a podľa šablony vyrobených hliníkových vetracích mriežok. Tvarovo pekné mriežky sú k dodaniu v každej farbe RAL a sú vhodné najmä k uzavretiu klimatizačných šacht, prieduchov od vetracích prístrojov z obytných miestností, garáži, zimných záhrad alebo vstavané do fasád.

Viac informácii tu.
Design by (c) 2005-2016 Blue Atelier